Haberler

Kur’an-ı Kerim İhtiyaç Bölgelerine Ulaştı!

Kur’an-ı Kerim İhtiyaç Bölgelerine Ulaştı!

Kur’an-ı Kerim, insanlığın kardeşçe yaşaması ve ahiret gününe iman edenlerin Allah’ın emirlerine uymasını öğütleyen 4 kutsal kitaptan biridir. Günümüze kadar hiç bozulmadan ulaşarak Allah’ın emrettiklerini bizlere öğütleyen Kur’an-ı Kerim biz Müslümanlar için yol gösterici niteliğindedir.
Kur’an-ı Kerim’in önemli oluşu ve Müslüman coğrafyalarda İslam’ın kurallarına uygun nesiller yetiştirmek adına Misdarder olarak ‘Emr-i bil maruf nehyi anil münker’ çerçevesinde hareket ediyoruz. İslam’ın adının her noktaya ulaşması adına Kur’an-ı Kerim’i ihtiyaç bölgelerine ulaştırıyoruz. Allah’ın kelamını öğrenerek yaşamını buna göre düzenleyen nesillerle daha bilinçli, yardım sever ve merhametli toplumlar için çaba sarf ediyoruz.
Kur’an-ı Kerim Hediyesi ile Bize Destek Olun!
Misdarder olarak Kur’an-ı Kerim’i her noktaya ulaştırmayı hedeflerken sizden gelen hediyelerle de daha fazla insanın Kur’an ile tanışmasını amaçlıyoruz. Bizlere yapacağınız yardımlarla küçük çocukların ve yetişkinlerin Kur’an okumasını sağlayabilirsiniz. Bize nasıl destek olacağınıza göz atmak ve Kur’an-ı Kerim hediyesi göndermek adına Kur’an Hediyesi kısmına göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir