Haberler

Hz. Halime (rad. Anha) Su Kuyusu için Bağış Yapın!

Hz. Halime (rad. Anha) Su Kuyusu için Bağış Yapın!

Misdarder olarak dünyanın neresinde olursa olsun mazlumlara el uzatmak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek Müslüman ve bilinçli bireyler olarak en büyük görevimiz. Bu konuda birlik olmayı ve Müslüman kardeşlerimize el uzatmayı kendimiz için asli bir görev olarak kabul ediyoruz. Yeni su kuyusu projemiz olan Hz. Halime (rad. anha) su kuyusu için sizlerin yardım ve bağışlarına başvuruyoruz.

Hz. Halime (rad. Anha) Su Kuyusu Nedir?

Kuraklığın yaşandığı coğrafyalarda suya olan ihtiyacı giderme gayretiyle çıktığımız yolda Misdarder olarak yeni bir projeye başladık. İnsanların temiz su bulmakta güçlük çektiği Afrika’da on binlerce insanın suya daha kolay erişmesini sağlayacak olan Hz. Halime (rad. anha) su kuyusu ile harekete geçtik. Kainatın sultanı Hz. Muhammed Mustafa (sav.) efendimizin süt annesi için yeni su kuyusu hisse bağışlarına başladık. Hisse başı 400 TL bağışlayarak siz de insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan su için elinizi taşın altına koymaya başlayabilirsiniz.
Su kuyusu için bağışları en kısa sürede tamamlamaya ve Müslümanlar olarak zorda kalmışlara yardımcı olma yönümüzü göstermeye odaklanıyoruz. Allah’ımız en kısa zamanda su kuyusu için bağışları muvaffakiyetle tamamlamayı nasip eylesin. Siz değerli kardeşlerimizden Su Kuyusu Bağışı yapmanızı temenni ediyoruz.

One thought on “Hz. Halime (rad. Anha) Su Kuyusu için Bağış Yapın!

  1. alaaddin coşar dedi ki:

    çok güzel hizmetler hamdolsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir